Atribuită Cumpărare directă

Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor.Pentru perioada 01.05.2021-31.12.2021, cu posibilitatea prelungirii cu 4 luni (01.01.2022.-30.04.2022) conform art. 165 alin. (1) din HG nr. 395/2016

Număr anunț
DA27875152
Autoritate contractantă
Comuna Arieseni (Consiliul Local Arieseni) (CUI 4562419)
Furnizor / câștigător
MONT SAFETY S.R.L. (CUI 24350399)
Cod CPV
71317000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3,60 RON
Valoare atribuită
3,60 RON
Data publicării
29.04.2021 00:00
Data finalizării
29.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3,60 RON

din 3,60 RON estimat