Atribuită Cumpărare directă

Servicii de reparatii si intretinere a masinilor neelectrice(motounelte)din cadrul S.P.A.P. Sebes C-form Caietului de Sarcini nr.1555/22.04.2021

Număr anunț
DA27866737
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE ADMINISTRAREA PATRIMONIULUI SEBES (CUI 16029704)
Furnizor / câștigător
AGRO-SILVA SRL (CUI 14657419)
Cod CPV
50531000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10,08 RON
Valoare atribuită
10,08 RON
Data publicării
28.04.2021 00:00
Data finalizării
28.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10,08 RON

din 10,08 RON estimat