Atribuită
Cumpărare directă
OFERTA DE ASIGURARE NR. 000363457 / 06/04/2021 privind ASIGURAREA FACULTATIVĂ DE BUNURI PENTRU PERSOANE JURIDICE, respectiv un cabinet mobil multimedia cu ecran LCD, un videoproiector și un sistem de sonorizare mobil - ASIG. INSTITUTUL NATIONAL LA PATRIMONIULUI,
- Număr anunț
- DA27734902
- Autoritate contractantă
- Institutul National al Patrimoniului (CUI 10444949)
- Furnizor / câștigător
- TRANSILVANIA BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 19044296)
- Cod CPV
- 66518100-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 115 RON
- Valoare atribuită
- 115 RON
- Data publicării
- 08.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.