Atribuită
Cumpărare directă
Servicii asigurare raspundere civila auto/RCA - Renault Megane, B67CNS, 1598 cmc, 82 kw, 5 locuri, 1750 kg, an 2008 - Renault Megane, B69WUW, 1598 cmc, 82 kw, 5 locuri, 1750 kg, an 2008 - Renault Megane, B72WUW, 1598 cmc, 82 kw, 5 locuri, 1750 kg, an 2008 - Renault Megane, B64WUW, 1598 cmc, 82 kw, 5 locuri, 1750 kg, an 2008 - Renault Megane, B73WUW, 1598 cmc, 82 kw, 5 locuri, 1750 kg, an 2008 Valabilitatea politelor de asigurarea obligatorie RCA de 12 luni incep cu data de 05.05.2021.
- Număr anunț
- DA27794204
- Autoritate contractantă
- Consiliul National pentru Studierea Arhivelor Securitatii (CUI 12932750)
- Furnizor / câștigător
- MILLENIUM INSURANCE BROKER (M.I.B.) BROKER DE ASIGURARE-REASIGURARE S.A. (CUI 9557790)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2,14 RON
- Valoare atribuită
- 2,14 RON
- Data publicării
- 19.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.