Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare de raspundere civila auto RCA - 2 autovehicule: DJ 11 ZKY - 425 lei si DJ11ZKZ- 425 lei, perioada de valabilitate 12 luni, perioada de valabilitate incepe pe 24.04.2021

Număr anunț
DA27786192
Autoritate contractantă
Politia Locala a Municipiului Craiova (CUI 5764998)
Furnizor / câștigător
RITTER.RO - BROKER DE ASIGURARE S.R.L. (CUI 26782334)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
850 RON
Valoare atribuită
850 RON
Data publicării
16.04.2021 00:00
Data finalizării
16.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

850 RON

din 850 RON estimat