Atribuită
Cumpărare directă
Cartușe toner negru și color pentru imprimantă HP LASERJET PRO MFP M479DW, după cum urmează: - 3 bucăți negru, cod W2030X, capacitate: 7.500 pagini; - 2 bucăți cyan, cod W2031X, capacitate: 6.000 pagini; - 2 bucăți yellow, cod W2032X, capacitate: 6.000 pagini; - 2 bucăți magenta, cod W2033X, capacitate: 6.000 pagini. Cartușele vor fi însoțite de certificat de garanție și declarație de conformitate. Termen de garanție: minim 12 luni.
- Număr anunț
- DA27694814
- Autoritate contractantă
- CURTEA CONSTITUTIONALA A ROMANIEI (CUI 4265850)
- Furnizor / câștigător
- SMART CLOUD COMPANY SRL (CUI 35081199)
- Cod CPV
- 30125000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7,18 RON
- Valoare atribuită
- 7,18 RON
- Data publicării
- 01.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.