Atribuită
Cumpărare directă
12 Mască (semi-mască 3M) de protecție contra prafului 5 Buc. x 72 lei 72 13 Costum de lucru 40 iarnă + 40 vară ( bluză și pantalon) 80 Buc.x 65 lei 65 14 Manusi de protectie (rezistente in contact cu agenti chimici, rezistente la uzura, sfasiere, aderenta mare) 40 Per. X 5.10 lei 5,10 19 Salopetă. Iarnă / vară (Jacheta si pantalon) 24 Buc.x 65 lei 65 210 Mănuși protecție (rezistente la uzură, sfâșiere și cu aderență mare) 14 Per. X 6.50 lei 6,50 11 Încălțăminte de protecție cu talpă antiderapantă și bombeu metalic 19 Per x 50 lei 50 12 Ochelari de protectie 5 Per x 6 lei 6 213 Încălțăminte de protecție rezistente la particule incandescente cu bombeu metalic și talpă antiderapantă 1 Per x 98 lei 98 18 Cizme pentru apa si noroi 2 Per x 20 lei 20 22 Uniforma lucru (bufet protocol) 4 buc x 96 lei 96 23 Incaltaminte ergonomica cu talpa antiderapanta 2 Per x 110 lei 110 24 Săpun toaletă 1248 buc x 1 leu 1 25 Prosop 909 buc x 9.90 lei 9,90 26 Alcool sanitar 12 st. x 4.50 lei 4,50 28 Perii de unghii 160 buc x 4.50 lei 4,50
- Număr anunț
- DA27860402
- Autoritate contractantă
- SENATUL ROMANIEI (CUI 4284070)
- Furnizor / câștigător
- ART DECORATOR SRL (CUI 13125553)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20,16 RON
- Valoare atribuită
- 20,16 RON
- Data publicării
- 27.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 04.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.