Atribuită
Cumpărare directă
robinet PPR 25mm,racord ppr 25-3/4,reductie bz 3/4-1/2,conector 16*1/2,cot conector 16*1/2,dop 1/2,teu pvc 110-50-110,cot pvc 50 90*,teu pvc 40/45*,vopsea lemn, metal si zidarie Danke 0.75,set fixare WC,set fixare lavoar,cot flexibil WC,reductie pvc 40/32,diluant 0.9L,tabla neagra,grund spray,vopsea spray reflectorizant,glet bazic, poliadez 1kg,doza gaz,vopsea spray,smirghel,saci menaj 240L,disc debitat 125*1, rezervor Optima,lavoar 50cm,consola,baterie apa rece,baterie apa rece,sifon pardoseala,silicon,lavabila Casa Bella 15L,malaxor,amorsa 10L,banda hartie adeziva,cot 16 egal,robinet 16-16,cot pvc 40/90*,mufa pvc 40/45*,Lavabila Kober Zertificat 15L,folie protectie 4*5,set zugrav,pensula,roaba, ROATA roaba,anvelopa roaba 3.5*8,camera roaba,teava pvc 50, 40/2m,sifon flexibil.
- Număr anunț
- DA27716208
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC DE SALUBRIZARE-VULCAN (CUI 42148836)
- Furnizor / câștigător
- VADATI SRL (CUI 19134950)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,56 RON
- Valoare atribuită
- 1,56 RON
- Data publicării
- 06.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 07.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.