Atribuită
Cumpărare directă
Acer Palmatum Dissectum H100/120 cm= 6 buc x 400 lei Robinia Pseudococia C 30 10/12= 4 buc x 550 lei Salix Carpea Pendula H100/120 cm = 3 buc x 300 lei Acer Platanoides Crimson King C30 10/12 = 4 buc x 500 lei Picea Pungens Argentea H200/250 cm = 1 buc x 1.300 lei Betula Pendula C30 H400/500 cm = 3 buc x 550 lei Liquidambar Styraciflua C50 H300/350 cm = 1 buc x 850 lei Magnolia Grandiflora C50 H200 cm = 1 buc x 1.400 lei Magnolia Soulangeana C50 12/14 H300/350 cm = 6 buc x 850 lei
- Număr anunț
- DA27746769
- Autoritate contractantă
- SC SALPITFLOR GREEN SA (CUI 27393335)
- Furnizor / câștigător
- GARDENFLOR EXPERT COMERCE SRL (CUI 29819829)
- Cod CPV
- 03452000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17,80 RON
- Valoare atribuită
- 17,80 RON
- Data publicării
- 09.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.