Atribuită Cumpărare directă

Indicator intrare - 2 lei +TVA/ bucata Indicator iesire - 2 lei +TVA/ bucata Indicator se circula pe dreapta - 3.8 + TVA/ bucata Banda delimitare metru - 3.2 + TVA/ metru Conform ofertei inregistrate primita pe email si inregistrata sub nr. 9872/27.04.2021

Număr anunț
DA27866530
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TEHNICA GHEORGHE ASACHI DIN IASI (CUI 4701606)
Furnizor / câștigător
UNIQUE PROMO S.R.L. (CUI 36232419)
Cod CPV
44423450-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1,05 RON
Valoare atribuită
1,05 RON
Data publicării
28.04.2021 00:00
Data finalizării
28.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1,05 RON

din 1,05 RON estimat