Atribuită
Cumpărare directă
TEAVA RECTANGULARA 40X20X2 6M,TEAVA RECTANGULARA 40X40X2 6M,TEAVA APA PEHD FI32,TEAVA NEAGRA CONSTRUCTII 1",ROBINET TEAVA PEHD FI32,PENSULA 70MM,PENSULA 40MM,CIMENT,BCA PREFAB 15/24/60,ADEZIV CM 9,CHERESTEA RASINOASE,COT PEHD FI32,TEU PEHD FI32,DOP PEHD FI32,VAR 20kg,DIBLU BATUT 8X80,DISC POLIZAT FI125 GR.6MM,TRAFALET MOLTROPEN 2X 10 cm,VINCLU L=40CM,CORNIER 25X25X3
- Număr anunț
- DA27801157
- Autoritate contractantă
- S.C. GENERAL PUBLIC SERV S.A. (CUI 29094518)
- Furnizor / câștigător
- MARTELI SRL (CUI 15835549)
- Cod CPV
- 44334000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6,32 RON
- Valoare atribuită
- 6,32 RON
- Data publicării
- 19.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.