Atribuită
Atribuire
Servicii de colectare, transport si eliminare deseuri medicale (18.01.01;18.01.03*,18.01.02;18.01.03;18.01.04;18.01.08 si 18.01.09
- Număr anunț
- DAN2109817
- Autoritate contractantă
- Institutul National pentru Sanatatea Mamei si Copilului "Alessandrescu-Rusescu Bucuresti (CUI 4266308)
- Furnizor / câștigător
- STERILECO S.R.L. (CUI RO15071999)
- Cod CPV
- 90524200-8 · Servicii de eliminare a deseurilor spitalicesti (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 47.100 RON
- Data anunțului
- 07.02.2024 07:27
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.