Atribuită Cumpărare directă

Cartus Xerox 3335,Refill cartus Lexmark E232,Refil Cartus Canon PCD320,Refill Xerox 3335/3345,Cartus cilindru Xerox 5222,HDD 2TB WD SATA III,Acesorii montaj camere supraveghere,Cartus Samsung M2070,Cartus toner Xerox 5222,Refill cartus Xerox 3315/3325Refill cartus Xerox M20,,Refill Samsung M2070 D111,

Număr anunț
DA27820512
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA RISCA (CUI 16093812)
Furnizor / câștigător
DOCUPRINT X SRL (CUI 24785881)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3,84 RON
Valoare atribuită
3,84 RON
Data publicării
21.04.2021 00:00
Data finalizării
22.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3,84 RON

din 3,84 RON estimat