Ofertă acceptată Cumpărare directă

Curs LOAD CONTROL INI. (Masa si centraj aeronave)

Număr anunț
DA34457020
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Aeroportul International "George Enescu" Bacau (CUI 4278841)
Cod CPV
79633000-0 · Servicii de perfectionare a personalului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
12.020.346 RON
Data publicării
08.11.2023 11:23
Data finalizării
09.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.020.346 RON