Atribuită Cumpărare directă

Achizitie arbori si arbusti pentru plantare in Municipiul Targu Jiu in conformitate cu specificatiile caietului de sarcini atasat.

Număr anunț
DA27837582
Autoritate contractantă
Primaria Municipiului Targu Jiu (CUI 4956065)
Furnizor / câștigător
JANGARDEN 69 SRL (CUI 33416263)
Cod CPV
03451300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
126,30 RON
Valoare atribuită
126,30 RON
Data publicării
23.04.2021 00:00
Data finalizării
26.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

126,30 RON

din 126,30 RON estimat