Atribuită
Cumpărare directă
VOPSEA LAVABILA INTERIOR 15L=1BUC*210.084lei, VOPSEA LAVABILA INTERIOR 17L=1BUC*352.9412lei, VOPSEA ALBA 0.75L=2BUC*46.2185lei, PENSULE(SET)=1BUC*70.5882lei, REZERVA TRAFALET=2BUC*16.8067lei, REZERVA TRAFALET=2BUC*21.0084lei, BANDA IZOLATOARE=5BUC*3.3613lei, BANDA HARTIE=5BUC*8.4034lei, BEC PLC 2P/18W=20BUC*11.7647lei, BEC PLC 4P/18W=20BUC*11.7647lei, SILICON SANITAR TRANSPARENT 280ML=4BUC*12.605lei, SILICON SANITAR ALB 280ML=5BUC*12.605lei, BEC HALOGEN E27/52W=35BUC*6.7227lei, DISC FLEX FI125=5BUC*8.4034lei, DISC ABRAZIV FI125=10BUC*16.8067lei, COLIER MANSON TEAVA 1=5BUC*36.9748lei, COLIER MANSON TEAVA 1.1/4=5BUC*47.0588lei, COLIER MANSON TEAVA 1.1/2=5BUC*67.2269lei, PERIE SARMA=2BUC*8.4034lei, ELECTROZI STF 2.5(CUTIE)=1BUC*71.8487lei, ELECTROZI INOX 2.5=1.7KG*79.8319lei, BEC HALOGEN 10W=30BUC*11.7647lei, TUB NEON 58W=25BUC*7.1429lei, TUB NEON 36W=50BUC*7.563lei, TUB NEON 21W=50BUC*1.9244lei, STECHER SCHUKO=7BUC*10.084lei, PRIZA DUBLA ST=15BUC=12.1849lei, CABLU LITAT MYYM3*2.5=50M*3.3613lei, CANAL CABLU=25BUC*4.2017lei, BATERIE PERETE MONOCOMANDA=7BUC*75.6303lei, CARTUS BATERIE FI40=10BUC*30.2521lei, CARTUS BATERIE FI32=10BUC*30.2521lei, DISC BETON FI260=5BUC*21.0084lei, SET SPIRALE METAL FI1-FI10=1BUC*42.0168lei, SPIRAL SDS FI6=1BUC*10.084lei, SPIRAL SDS FI8=1BUC*13.4454lei, SPIRAL SDS FI10=1BUC*15.1261lei, SPIRAL SDS FI12=1BUC*21.0084lei, TUB NEON 18W=25BUC*5.8824lei.
- Număr anunț
- DA27733956
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC COLTEA (CUI 4192960)
- Furnizor / câștigător
- EBICOM SRL (CUI 10557824)
- Cod CPV
- 44190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6,34 RON
- Valoare atribuită
- 6,34 RON
- Data publicării
- 08.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.