Ofertă acceptată Cumpărare directă

Revizie la 1000 de ore,MECALAC TLB890PM MTRJB4DCENGVM6011

Număr anunț
DA34460869
Autoritate contractantă
COMUNA JILAVA (CUI 4420791)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
26.234.021 RON
Data publicării
08.11.2023 11:23
Data finalizării
09.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.234.021 RON