Atribuită Cumpărare directă

MORCOVI KG 30*2.752, TELINA KG 10*5.505, PATRUNJEL KG 5*5.504, LAMAI GRECIA KG 5*6.422, CARTOFI KG 80*1.651, OUA BUC 30*0.367, VARZA KG 20*2.753, KIWI KG 24*6.422, PORTOCLE KG 39*4.128, MERE KG 20*3.211.

Număr anunț
DA27746078
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PP UNIVERSUL COPIILOR (CUI 17971458)
Furnizor / câștigător
PAL AND PRODCOM SRL (CUI 6413715)
Cod CPV
15330000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
816 RON
Valoare atribuită
816 RON
Data publicării
09.04.2021 00:00
Data finalizării
12.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

816 RON

din 816 RON estimat