Atribuită Cumpărare directă

MERE KG 5*3.212, BANANE KG 8*5.046, MORCOVI KG 2*2.750, PATRUNJEL KG 2*5.505, TELINA KG 2*5.505, CARTOFI KG 20*1.652, OUA BUC 90*0.367, MERE KG 7.50*3.211, PORTOCALE KG 4*4.128.

Număr anunț
DA27754621
Autoritate contractantă
GRADINITA BUBURUZA (CUI 17971466)
Furnizor / câștigător
PAL AND PRODCOM SRL (CUI 6413715)
Cod CPV
15331000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
191 RON
Valoare atribuită
191 RON
Data publicării
12.04.2021 00:00
Data finalizării
13.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

191 RON

din 191 RON estimat