Atribuită Cumpărare directă

MORCOVI KG 10*2.752, PATRUNJEL KG 5*5.504, TELINA KG 5*5.504, CEAPA KG 5*2.294, CARTOFI KG 40*1.652, BARILLA FUSILI BUC 5*3.944

Număr anunț
DA27778198
Autoritate contractantă
GRADINITA BUBURUZA (CUI 17971466)
Furnizor / câștigător
PAL AND PRODCOM SRL (CUI 6413715)
Cod CPV
15330000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
180 RON
Valoare atribuită
180 RON
Data publicării
15.04.2021 00:00
Data finalizării
16.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

180 RON

din 180 RON estimat