Atribuită
Cumpărare directă
TAITEL LATI BUC 8*3.211, OUA BUC 30*0.367, PERE KG 3*5.503, AMESTEC SUPA BUC 1*15.870, GULIOARE BUC 5*2.294, CEREALE CHEERIOS BUC 4*13.395, LAMI GRECIA KG 0.80*6.425, PATRUNJEL VERDE BUC 2*0.915, FULGI DE PORUMB BUC 6*3.853, RIO MARE TON CUT 1*50.460, FAINA HAJDU KG 1*2.570, MORCOVI KG 2*2.750, PATRUNJEL KG 1*5.505, TELINA KG 1*5.500, PATARNAC KG 1*5.500, OREZ DERONI BUC 2*5.045
- Număr anunț
- DA27757369
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ZANA ZORILOR (CUI 17965626)
- Furnizor / câștigător
- PAL AND PRODCOM SRL (CUI 6413715)
- Cod CPV
- 15870000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 249 RON
- Valoare atribuită
- 249 RON
- Data publicării
- 13.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.