Atribuită
Cumpărare directă
CARTOFI KG 20*1.652, MORCOVI KG 10*2.752, PATRUNJEL KG 10*5.505, CEAI FARES BUC 10*3.211, LAMAI GRECIA KG 2*6.420, USTUROI KG 1*18.350, VARZA KG 5*5.046, FASOLE CONGELATA BUC 1*22.020, FASOLE CONGELATA BUC 1*22.020, SPANAC TOCAT BUC 3*16.697, OUA BUC 60*0.367,ARDEI GRAS ROSU KG 3*12.843, ROSII KG 2*7.800, MERE KG 10*3.211, BANANE KG 10*5.046, ACTIVIA BUC 140*3.119, STRUGURI KG 3*6.423, PORTOCALA KG 4*4.128.
- Număr anunț
- DA27792808
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ZANA ZORILOR (CUI 17965626)
- Furnizor / câștigător
- PAL AND PRODCOM SRL (CUI 6413715)
- Cod CPV
- 03200000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 929 RON
- Valoare atribuită
- 929 RON
- Data publicării
- 16.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.