Atribuită
Cumpărare directă
DOP PE Q63 1*13.45RON DOP PE Q75 1*28.15RON DOP PE Q90 1*36.97RON TEAVA COLAC APA Q40 2*15.96RON MUFA Q40*40 2*10.925RON NIPLU 2 4*3.36RON ADAPTOR PE Q63*2FI 2*13.025RON COT PE Q63 FE 1*18.91RON TEAVA COLAC Q63 4*8.57RON GARNITURA 2 2*2.10RON PASTA 1*12.61RON BATERIE GAT LEBADA 1*45.38RON
- Număr anunț
- DA27812983
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL TERITORIAL AL POLITIEI DE FRONTIERA SIGHETU MARMATIEI (CUI 4296406)
- Furnizor / câștigător
- KARYLUCA INSTAL SRL (CUI 27826188)
- Cod CPV
- 44163230-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 287 RON
- Valoare atribuită
- 287 RON
- Data publicării
- 20.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.