Atribuită
Cumpărare directă
HARTIE IGIENICA BAX 20 8.40 168.07;ROLA HARTIE BUC 20 10.08 201.68;ODORIZANT WC BUC 20 5.46 109.24;DOMESTOS BUC 15 7.14 107.14;NUFAR BUC 15 8.40 126.05;SOLUTIE CURATAT GEAM BUC 20 5.46 10.924;LAVETA STERS BUC 10 8.40 84.03;BURETE VASE BUC 10 5.04 50.42;CIFF BUC 10 9.24 92.44;SOLUTIE CURATAT VASE BUC 10 7.56 75.63;SAPUN LICHID BUC 20 10.50 210.08;MOP BUC 5 5.46 27.31;MATURA PLASTIC CU COADA BUC 3 9.24 27.73;MATURA SORG BUC 10 21.01 210.08;SACI MENAJ 30L BUC 20 2.94 58.82;SACI MENAJ 60L BUC 20 3.78 75.63;SACI MENAJ 140L BUC 20 6.72 134.45;PASTA SPALAT MAINI BUC 3 5.46 16.39;
- Număr anunț
- DA27722004
- Autoritate contractantă
- COMUNA ACATARI (CUI 4323578)
- Furnizor / câștigător
- METAC SRL (CUI 1250412)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,88 RON
- Valoare atribuită
- 1,88 RON
- Data publicării
- 06.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 07.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.