Atribuită
Cumpărare directă
1.Desfiintare cladiri C1-C6 nr.cad 100921 SALONTA Corp C1;Corp C2;Corp C3;Corp C4;Corp C5;Corp C6 2.Desfiintare cladiri C1-C7, 300028 Peregu Mare , nr.cad 300028 Corp C1;Corp C2;Corp ;C3Corp ;C4Corp ;C5Corp C6;Corp C7 3.Desfiintare cladiri C1-C9, 302638 Nadlac , nr.cad 302638 Corp C1;Corp C2;Corp C3;Corp C4;Corp C5;Corp C6;Corp C7;Corp C8;Corp C9 4.Desfiintare cladiri C1-C6, 300712 Pecica , nr.cad 300712 Corp C1;Corp C2Corp C3Corp C4Corp C5Corp C6 5.Desfiintare cladiri C1-C6, 300718 Macea , nr.cad 300718 Corp C1-Corp C6 6. Desfiintare cladiri C1-C7, 300162 Pilu ,nr.cad 300162 Corp C1-Corp C2-Corp C3-Corp C4-Corp C5-Corp C6-Corp C7 Lucrarile se vor executa in baza autorizatiilor de desfiintare pentru lucrari cu caracter special emise si cuprinse in caietul de sarcini.
- Număr anunț
- DA27832091
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL TERITORIAL AL POLITIEI DE FRONTIERA ORADEA (CUI 4208528)
- Furnizor / câștigător
- GERARDANI (CUI 15190310)
- Cod CPV
- 45111100-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 245,23 RON
- Valoare atribuită
- 245,23 RON
- Data publicării
- 22.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.