Atribuită Cumpărare directă

Traduceri in/din limbile spaniola, franceza, germana, engleza, italiana si maghiara la 14 lei/pagina. La cerere, efectuam traduceri in/din limba norvegiana (45 lei/pagina), greaca (50 lei/pagina), suedeza (54 lei/pagina), olandeza (54 lei/pagina), daneza (63 lei/pagina). O pagina standard se calculeaza la 2000 de caractere cu spatii. Valabil doar in Bistrita! Cantitatea de 1285 reprezinta un numar estimat de pagini. Tarifele prezentate sunt ferme pe toata perioada contractului

Număr anunț
DA27842701
Autoritate contractantă
CASA JUDETEANA DE PENSII BISTRITA (CUI 13597106)
Furnizor / câștigător
JIMBOREAN PATRICIA MARIA TRADUCATOR SI INTERPRET (CUI 32484871)
Cod CPV
79530000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17,99 RON
Valoare atribuită
17,99 RON
Data publicării
26.04.2021 00:00
Data finalizării
27.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17,99 RON

din 17,99 RON estimat