Atribuită Cumpărare directă

Prestari servicii de intretinere pentru centrala termica - 280 lei / luna( fara TVA) Contractul se incheie pe perioada de 08 luni (01.05.2021-31.12.2021 cu posibilitate de prelungire pe 4 luniin anul 2022 (01.01.2022-31.12.2022)

Număr anunț
DA27835360
Autoritate contractantă
Casa Judeteana de Pensii Timis (CUI 13612095)
Furnizor / câștigător
AIRMEC INSTAL SERVICE SRL (CUI 34094450)
Cod CPV
45259300-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2,24 RON
Valoare atribuită
2,24 RON
Data publicării
23.04.2021 00:00
Data finalizării
23.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2,24 RON

din 2,24 RON estimat