Atribuită Cumpărare directă

SERVICII ANALIZE Saturatia Transferinei - conform oferta de pret inreg sub nr 8849/27.04.2021: - 70 pacienti/trimestru x 3 trimestre = 210 pacienti -210 pacienti x 45 lei/analiza = 9450.00 lei /an

Număr anunț
DA27864896
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Tulcea (CUI 4026712)
Furnizor / câștigător
MERCURY DIAGNOSTICS SRL (CUI 24970692)
Cod CPV
85148000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9,45 RON
Valoare atribuită
9,45 RON
Data publicării
28.04.2021 00:00
Data finalizării
28.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9,45 RON

din 9,45 RON estimat