Atribuită
Cumpărare directă
KIWI, ARDEI KAPIA, MORCOVI, PATRUNJEL, PASTARNAC, TELINA, ROSII,CASTRAVETI, STRUGURI, MERE, VARZA, DOVLECEL,CLEMENTINE, BANANE. Justificarea achizitiei de produse alimentare este potrivit motivatiilor din referatul nr.1253/30.03.2021, solicitate de Jurma Suvagau Maria A., Avizat Contabil Sef – Sabo Mirel, Aprobat Director – Dunareanu Lucian.
- Număr anunț
- DA27735893
- Autoritate contractantă
- Caminul pentru Persoane Varstnice Resita (CUI 32438042)
- Furnizor / câștigător
- CITRUS FRUITS SRL (CUI 15787832)
- Cod CPV
- 03222118-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,51 RON
- Valoare atribuită
- 1,51 RON
- Data publicării
- 08.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.