Atribuită Cumpărare directă

C.P.V. Resita achizitioneaza ceapa, rosii, mere, castraveti, portocale, marar potrivit motivatiilor din referatul nr.1253/30.03.2021, solicitate de Jurma Suvagau Maria A., Avizat Contabil Sef – Sabo Mirel, Aprobat Director – Dunareanu Lucian.

Număr anunț
DA27808761
Autoritate contractantă
Caminul pentru Persoane Varstnice Resita (CUI 32438042)
Furnizor / câștigător
CITRUS FRUITS SRL (CUI 15787832)
Cod CPV
03221113-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
494 RON
Valoare atribuită
494 RON
Data publicării
20.04.2021 00:00
Data finalizării
20.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

494 RON

din 494 RON estimat