Atribuită
Cumpărare directă
Se vor executa lucrari pentru Exindere retea de distributie apa si retea de canalizare menajera, sat Luncsoara, Comuna Auseu (2021). Lucrarile vor consta in lucrari pentru: - Exindere retea de apa PE DN90 = 26 m - Bransamente apa = 18 bucati - Exindere retea de canalizare menajera PVC DN200 = 44m - Racord canalizare menajera = 4 bucati - Exindere retea de apa PE DN90 = 1515,26 m
- Număr anunț
- DA27787305
- Autoritate contractantă
- COMUNA AUSEU (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI AUSEU) (CUI 4390488)
- Furnizor / câștigător
- VENTANSOR SRL (CUI 22266730)
- Cod CPV
- 45232150-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 299,05 RON
- Valoare atribuită
- 299,05 RON
- Data publicării
- 16.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.