Atribuită Cumpărare directă

Servicii auxiliare de achiziții publice conform descrierii prestatorului. Contractul se va încheia pe perioada 01.05.2021 - 31.12.2021, cu posibilitatea prelungirii acestuia în conformitate cu prevederile art. 165, alin. (1), din HG 395/2016, adică până cel târziu la data: 30/04/2022.

Număr anunț
DA27878747
Autoritate contractantă
Comuna Varias (CUI 4483870)
Furnizor / câștigător
AGDC FAM CONSULT SRL (CUI 37306719)
Cod CPV
79418000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
52 RON
Valoare atribuită
52 RON
Data publicării
29.04.2021 00:00
Data finalizării
29.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

52 RON

din 52 RON estimat