Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de consultanta auxiliare achizitiei pentru intocmirea documentatiei de atribuire pentru obiectivul "Modernizare iluminat public stradal in com. Sanmartin, sat Sanmartin si Cihei, jud. Bihor", conform descriere reper, in vederea demararii procedurii de atribuire a contractului de achizitie publica de lucrari, cu respectarea Legii nr. 98/2016 din 19 mai 2016, privind achiziţiile publice; Hotărârii nr. 395/2016 din 2 iunie 2016, pentru aprobarea Normelor metodologice de aplicare a prevederilor referitoare la atribuirea contractului de achiziţie publică/acordului-cadru din Legea nr. 98/2016 privind achiziţiile publice si a Legii nr. 101/2016 din 19 mai 2016, privind remediile şi căile de atac în materie de atribuire a contractelor de achiziţie publică, a contractelor sectoriale şi a contractelor de concesiune de lucrări şi concesiune de servicii, precum şi pentru organizarea şi funcţionarea Consiliului Naţional de Soluţionare a Contestaţiilor.
- Număr anunț
- DA27816705
- Autoritate contractantă
- Comuna Sinmartin (CUI 4641296)
- Furnizor / câștigător
- ZOOM CONSULT TEAM SRL (CUI 37186132)
- Cod CPV
- 79418000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30 RON
- Valoare atribuită
- 30 RON
- Data publicării
- 21.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.