Atribuită Cumpărare directă

Sapa forjata -5 buc la pretul de 25 lei/buc -cf. referat 4567/19.03.2021- Cimitir Eternitatea ; Furca 4 coarne gri carbon - 11 buc la pretul de 19 lei/buc - ( 6 buc Cimitir Eternitatea - cf. referat 4567/19.03.2021 + 5 buc - Cimitir Stefan cel Mare - cf. referat 21529/22.12.2020) ; Coada lopata/furca - 16 buc la pretul de 6.50 lei/buc - ( 6 buc Cimitir Eternitatea -cf. referat 4567/19.03.2021 + 10 buc Cimitir Stefan cel Mare - cf. referat 21529/22.12.2020) ; Coada sapa - 5 buc la pretul de 10 lei/buc - cf. referat 4567/19.03.2021 - Cimitir Eternitatea ; Lopata patrata - 5 buc la pretul de 10 lei/buc - cf. referat 21529/22.12.2020 - Cimitir Stefan cel Mare

Număr anunț
DA27699718
Autoritate contractantă
SC GOSPODARIRE URBANA SRL (CUI 27413181)
Furnizor / câștigător
ALISTEF SRL (CUI 15708804)
Cod CPV
44510000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
538 RON
Valoare atribuită
538 RON
Data publicării
02.04.2021 00:00
Data finalizării
02.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

538 RON

din 538 RON estimat