Atribuită
Cumpărare directă
Coada lopata/furca/grebla ; - 150 buc la pretul de 6.50 lei/buc - ( 50 buc cozi cazma ; 50 buc cozi lopata si 50 buc cozi grebla) ; Cazma -25 buc la pretul de 12.50 lei/buc ; Cosuri nuiele - 50 buc la pretul de 22 lei/buc - cf. referat 6842/21.04.2021 - Administrare Spatii Verzi
- Număr anunț
- DA27843441
- Autoritate contractantă
- SC GOSPODARIRE URBANA SRL (CUI 27413181)
- Furnizor / câștigător
- ALISTEF SRL (CUI 15708804)
- Cod CPV
- 44510000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2,39 RON
- Valoare atribuită
- 2,39 RON
- Data publicării
- 26.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.