Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari pt ob Reabilitare termica, recompartimentare inter si amenaj ext Camin Valisoara

Număr anunț
DA34469158
Autoritate contractantă
COMUNA LIVEZILE (PRIMARIA COMUNEI LIVEZILE) (CUI 4562117)
Cod CPV
45321000-3 · Lucrari de izolare termica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2 RON
Valoare atribuită
23.726.534 RON
Data publicării
09.11.2023 11:23
Data finalizării
10.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.726.534 RON

din 2 RON estimat