Atribuită Cumpărare directă

Filtru motorina - ref.5280/12.04.2021

Număr anunț
DA27790754
Autoritate contractantă
CT BUS S.A. (CUI 188390213601991)
Furnizor / câștigător
SEEBRIG INVESTMENT SRL (CUI 24917931)
Cod CPV
42913000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
748 RON
Valoare atribuită
748 RON
Data publicării
16.04.2021 00:00
Data finalizării
16.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

748 RON

din 748 RON estimat