Atribuită
Cumpărare directă
Nisip NUMAR DE REFERINTA: 14210000-6 PRET DE CATALOG: 48,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: tona COD SI DENUMIRE CPV: 14210000-6 Pietris, nisip, piatra concasata si agregate (Rev.2) DESCRIERE: Nisip 0- 8 mm 48 lei tona Un transport are intre 16 si 20 tone 20 48,00 960,00 Refuz de ciur NUMAR DE REFERINTA: 9 PRET DE CATALOG: 48,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: tona COD SI DENUMIRE CPV: 14212120-7 Pietris (Rev.2) DESCRIERE: Refuz de ciur 20 48,00 960,00 Sort 4-8 NUMAR DE REFERINTA: 7 PRET DE CATALOG: 48,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: tona COD SI DENUMIRE CPV: 14212120-7 Pietris (Rev.2) DESCRIERE: Sort pietris 4-8 mm 20 48,00 960,00 Sort 8-16 NUMAR DE REFERINTA: 4 PRET DE CATALOG: 48,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: tona COD SI DENUMIRE CPV: 14210000-6 Pietris, nisip, piatra concasata si agregate (Rev.2) DESCRIERE: Sort 8-16 46 lei tona Un transport are intre 16 si 20 tone 1 mc = 1,7... mai departe 50 48,00 2.400,00 Sort pietris 16-32 NUMAR DE REFERINTA: 1 PRET DE CATALOG: 48,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: tona COD SI DENUMIRE CPV: 14212120-7 Pietr
- Număr anunț
- DA27815658
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA NR. 01263 TARGOVISTE (CUI 4279715)
- Furnizor / câștigător
- VOIMARMIL SERV S.R.L. (CUI 30761283)
- Cod CPV
- 14210000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7,20 RON
- Valoare atribuită
- 7,20 RON
- Data publicării
- 21.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.