Atribuită
Cumpărare directă
Prestări de servicii în cadrul compartimentului agricol-fond funciar din cadrul primăriilor: 1. Digitizare și parcelare grafică în format electronic a parcelelor din cadrul U.A.T.-ului; 2. Trasare în teren la cerere; 3. Întocmirea documentaților pentru eliberarea titlurilor de proprietate în baza art. 23 și art 27, alin(2^3) din Legea 18/1991, republicată(fără partea de cadastru); 4. Întocmirea documentaților conform art. 36 Legea 18/1991, republicată(fără partea de cadastru); 5. Întocmirea proceselor de punere în posesie și a documentațiilor pentru eliberarea titlurilor de proprietate (fără partea de cadastru)
- Număr anunț
- DA27718959
- Autoritate contractantă
- COMUNA ALBESTI (CUI 5902730)
- Furnizor / câștigător
- POPICA SEBASTIAN CONSTANTIN (CUI 36399191)
- Cod CPV
- 71351810-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3,50 RON
- Valoare atribuită
- 3,50 RON
- Data publicării
- 06.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 07.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.