Atribuită
Cumpărare directă
1.Usi din Aluminiu- 1 buc x 9550 lei = 9550 lei + TVA Latime 1160 mm;inaltime 3310 mm -profil Schuco-AWS 75 HI,RAL 7040 cu geam tripan Lowe 4 mm (interior) + Float 4 mm + Four Seasons 4 mm (exterior) + Argon si panel termoizolant in partea inferioara . Usa balcon echipata cu: toc inchis, maner doar la interior, deschidere in interior
- Număr anunț
- DA27863315
- Autoritate contractantă
- SENATUL ROMANIEI (CUI 4284070)
- Furnizor / câștigător
- AVDELA 2000 SERV-COM SRL (CUI 13207980)
- Cod CPV
- 44221200-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9,55 RON
- Valoare atribuită
- 9,55 RON
- Data publicării
- 27.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.