Atribuită
Cumpărare directă
vopsea lavabila pentru interior Ecoplast = 68,5 litri , amorsa pentru zidarie = 19 litri , lac incolor Yacht = 10 litri , email alchidic alb = 12,5 litri , email alchidic maro roscat = 4 litri , email alchidic maro = 70 litri , email alchidic negru = 8 litri , diluant alchidic = 35,1 litri , ecolasure castan = 2,5 litri , email hammer negru = 5 litri , trafalet 180/70 = 1 buc. , trafalet 100/36 = 8 buc. , rola trafalet 100/36 = 30 buc. , gratar pentru trafalet = 3 buc. , banda mascare 48 mm. = 6 buc. , banda mascare 38 mm. = 3 buc. folie acoperire groasa = 3 buc. , pensula 100 milimetri = 1 buc. , pensula 80 milimetri = 4 buc. , pensula 70 milimetri = 3 buc. , pensula 60 milimetri = 4 buc. , pensula 50 milimetri = 4 buc. , pensula 30 milimetri = 1 buc.
- Număr anunț
- DA27856673
- Autoritate contractantă
- Complexul Muzeal National Neamt (CUI 2613400)
- Furnizor / câștigător
- GRETA COMERŢ C & G SRL (CUI 29420495)
- Cod CPV
- 44810000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3,35 RON
- Valoare atribuită
- 3,35 RON
- Data publicării
- 27.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.