Atribuită
Cumpărare directă
ACHIZITIE PIESE DE SCHIMB AUTOVEHICULE - VW T6 CONFORM ANUNT ADV1203061/22.03.2021: 1 Vas lichid parbriz VW T6 - 3 BUC.; 2 Proiector ceata stanga VW T6 - 2 BUC.; 3 Proiector ceata dreapta VW T6 - 2 BUC.; 4 Carenaj, pasaj roata fata stanga VW T6 - 2 BUC.; 5 Carenaj, pasaj roata fata dreapta VW T6 - 2 BUC.; 6 Furtun aer supraalimentare VW T6 - 3 BUC.; 7 Comutator macara geam partea pasagerului VW T6 - 4 BUC.; 8 Comutator macara geam partea soferului VW T6 - 4 BUC. TOTAL: 2.289,00 LEI, FARA TVA
- Număr anunț
- DA27808018
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta BASARAB I al jud. Dambovita (CUI 4207069)
- Furnizor / câștigător
- AUTOCOM TEHNOSERVICE (CUI 38114843)
- Cod CPV
- 34300000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2,29 RON
- Valoare atribuită
- 2,29 RON
- Data publicării
- 20.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.