Atribuită Cumpărare directă

Servicii de monitorizare si reparare GPS flota de masini combustibil pentru 13 vehicule, confrom ofertei prestatorului. În cazul reparațiilor, valoarea totală a acestora se va stabili conform situațiilor de lucrări prezentate de prestator, anexă la factura emisă și acceptată de beneficiar. Perioada de derulare a contractului este de 8 luni (01.05.2021- 31.12.2021), cu posibilitatea prelungirii, conform dispozițiilor legale în vigoare, pe o durată de cel mult 4 luni (01.01.2022- 30.04.2022, inclusiv) prin semnarea unui act adițional. Valoarea totală alocată contractului este de 30.600 lei fără tva din care, pentru: 1) monitorizare servicii: 15.600 lei fără tva , adică 10.400 lei fără tva pe 8 luni (01.05.2021-31.12.2021) și respectiv 5.200 lei fără tva pentru cel mult 4 luni (01.01.2022-30.04.2022, inclusiv), conform dispozițiilor legale (posibilitatea prelungirii duratei contractuale prin act adițional). 2) reparații 15.000 lei fără tva/ contract, cu precizarea menționată mai sus, adică factura va cuprinde situațiile de lucrări prezentate și acceptate de achizitor.

Număr anunț
DA27880575
Autoritate contractantă
GIROCEANA S.R.L (CUI 14717383)
Furnizor / câștigător
ECO DATA SOLUTION SRL (CUI 30562515)
Cod CPV
64212500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10,40 RON
Valoare atribuită
10,40 RON
Data publicării
29.04.2021 00:00
Data finalizării
29.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10,40 RON

din 10,40 RON estimat