Atribuită Cumpărare directă

Digitizare și parcelare grafică în format electronic a parcelelor din cadrul U.A.T.-ului; - Trasare în teren la cerere; - Întocmirea documentaților pentru eliberarea titlurilor de proprietate în baza art. 23 și art 27, alin(2^3) din Legea 18/1991, republicată(fără partea de cadastru); - Întocmirea documentaților conform art. 36 Legea 18/1991, republicată(fără partea de cadastru); - Întocmirea proceselor de punere în posesie și a documentațiilor pentru eliberarea titlurilor de proprietate (fără partea de cadastru). - Utilizare aparatura de specialitate proprie (GPS- multipla frecventa cu precizie ridicata de ultima generatie, statie totala cu laser si distomate.

Număr anunț
DA27710497
Autoritate contractantă
COMUNA ALBESTI (CUI 5902730)
Furnizor / câștigător
GROMA TOPO S.R.L. (CUI 39098746)
Cod CPV
71354300-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3,70 RON
Valoare atribuită
3,70 RON
Data publicării
05.04.2021 00:00
Data finalizării
08.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3,70 RON

din 3,70 RON estimat