Atribuită Cumpărare directă

Chit auto - ref.4670/31.03.2021

Număr anunț
DA27700796
Autoritate contractantă
CT BUS S.A. (CUI 188390213601991)
Furnizor / câștigător
ROMCAST EXPERT SRL (CUI 29001799)
Cod CPV
44831300-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
633 RON
Valoare atribuită
633 RON
Data publicării
02.04.2021 00:00
Data finalizării
02.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

633 RON

din 633 RON estimat