Atribuită
Cumpărare directă
Asigurarea administrarii si a bunei functionari a Salii de Sport si a Salii de Fitness din comuna Tarna Mare, judetul Satu Mare, conform regulamentului de organizare si functionare a Salii de Sport prin HCL nr. 63/20.12.2010 modificat si completat prin HCL nr. 57/01.07.2016 si a Salii de Fitness, aprobat prin HCL nr. 57/01.07.2016; Asigurarea si executarea tuturor lucrarilor de curatenie, incalzire si intretinere curenta necesare asigurarii bunei functionari a Salii de Sport si a Salii de Fitness. Verificarea si supravegherea permanenta a tuturor instalatiilor si echipamentelor si utilajelor din cadrul Salii de Sport si a Salii de Fitness din comuna Tarna Mare; Incasarea de la persoane fizice si juridice, pe baza de documente justificative (chitante, facturi, bilete) a sumelor aferente taxelor de inchiriere a Salii de Sport si Salii de Fitness si depunerea acestora la Casieria Primariei comunei Tarna Mare.
- Număr anunț
- DA27691232
- Autoritate contractantă
- COMUNA TARNA MARE (CONSILIUL LOCAL TARNA MARE) (CUI 3897181)
- Furnizor / câștigător
- FEHER MARIANA II (CUI 27667856)
- Cod CPV
- 98341130-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 27 RON
- Valoare atribuită
- 27 RON
- Data publicării
- 01.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 01.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.