Ofertă acceptată Cumpărare directă

Multifunctional EPSON inkjet EcoTank L3251 CISS, color A4, USB, Wi-Fi Multifunctionala

Număr anunț
DA34466083
Autoritate contractantă
EDILUL C.G.A. S.A. (CUI 11339178)
Cod CPV
30232150-0 · Imprimante cu jet de cerneala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.857.245 RON
Data publicării
09.11.2023 11:23
Data finalizării
10.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.857.245 RON