Ofertă acceptată Cumpărare directă

plasturi

Număr anunț
DA34454768
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL SPITAL TARGU OCNA (CUI 10167490)
Cod CPV
33141112-8 · Plasturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
37.624.364 RON
Data publicării
08.11.2023 11:23
Data finalizării
10.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.624.364 RON