Ofertă acceptată Cumpărare directă

BILET AVION BELGRAD-BUCURESTI /08NOV2023

Număr anunț
DA34452070
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL CORONA BRASOV (CUI 40906900)
Cod CPV
60420000-8 · Servicii de transport aerian ocazional (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.687.140 RON
Data publicării
07.11.2023 11:23
Data finalizării
10.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.687.140 RON