Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de consultanță financiară necesare în susținerea activităților de coordonare a implementării proiectului POCU/665/6/23/23/136179 - „FUTURE - educație prin programe de a doua șansă pentru un viitor mai bun”, pe o perioada de 33 luni. Serviciile de consultanță financiară vor consta, în principal, în asigurarea managementului financiar al proiectului și verificarea permanentă a eligibilității cheltuielilor efectuate în cadrul proiectului; întocmirea raportărilor financiare și a cererilor de rambursare precum și alte activități prevăzute în Caietul de sarcini 119/13/80/31.03.2021
- Număr anunț
- DA27730100
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL SCOLAR JUDETEAN ARAD (CUI 3861838)
- Furnizor / câștigător
- TINELIA M TRADE SRL (CUI 37653378)
- Cod CPV
- 66171000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 116,16 RON
- Valoare atribuită
- 116,16 RON
- Data publicării
- 07.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 07.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.